Dostupnost naší školy.

Naše Montessori školka je dobře dostupná z těchto městských obvodů:

– Ostrava-Hošťálkovice, Lhotka, Petřkovice
– Mariánské Hory, Hulváky, Moravská Ostrava a Přívoz, Vítkovice
– Nová Ves, Svinov, Třebovice
– Martinov, Plesná, Poruba, Pustkovec
– Ostrava-Jih
– Slezská Ostrava

Mateřská škola MONTE

„ŠKOLA, KTERÁ ROZUMÍ DĚTEM I VÁM“!


  • VŠE PODSTATNÉ ZA 5 MINUT!

    Jste tady poprvé? Paráda! Připravili jsme pro Vás mikrostránku, která odhalí vše podstatné o naší škole a školce během 5ti minut. Získáte tak informace: jak k dětem a výchově přistupujeme co budou vaše děti umět jak to u nás probíhá nebo co si o nás myslí naši rodiče Až se s námi seznámíte, vrátíte se […]

    Více informací
  • Chcete prohlídku?

    Chcete prohlídku? Nemusíte čekat na DOD! Stokrát slyšet, jednou vidět! Příjdte i Vy se přesvědčit, že to s výchovou a vzděláním Vašich dětí vážně umíme. Nesídlíme sice v Karolíně, ani nemáme zlaté fasády či kliky, ale máme nejlepší učitele. V kvalitě našich lidí neznáme kompromis, a na tom si stojíme! Budeme se těšit na Vaši […]

    Více informací

Nejnovější videa

Všechna videa