Vysoká škola podnikání, a. s. Ostrava > Mateřská a základní škola MONTE > Aktuality > Výstava Učeň, středoškolák, vysokoškolák

Výstava Učeň,...

Vážení rodiče,

srdečně Vás zveme na výstavu Učeň, středoškolák, vysokoškolák, která se koná na Výstavišti Černá louka.

Termín konání:

 • pátek 28.11.2014, 9,00-17,00 hodin
 • sobota 29.11.2014, 9,00-14,00 hodin

Místo konání:

 • Výstaviště Černá louka, Ostrava

Informace pro návštěvníky:

 • vstupné na výstavu je po oba dny zdarma
Na výstavě budou prezentovány naše školy: Vysoká škola podnikání, Soukromá vyšší odborná škola podnikatelská, Moravskoslezská obchodní akademie a Mateřská škola Montessori.
Přemýšlíte o vhodné škole pro Vaše děti? Přijďte se přesvědčit, že jsme tou správnou volbou.
Těší se na Vás náš tým Akademické aliance

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ V NAŠÍ ŠKOLCE

 


 • VŠE PODSTATNÉ ZA 5 MINUT!

  Jste tady poprvé? Paráda! Připravili jsme pro Vás mikrostránku, která odhalí vše podstatné o naší škole a školce během 5ti minut. Získáte tak informace: jak k dětem a výchově přistupujeme co budou vaše děti umět jak to u nás probíhá nebo co si o nás myslí naši rodiče Až se s námi seznámíte, vrátíte se […]

  Více informací
 • Chcete prohlídku?

  Chcete prohlídku? Nemusíte čekat na DOD! Stokrát slyšet, jednou vidět! Příjdte i Vy se přesvědčit, že to s výchovou a vzděláním Vašich dětí vážně umíme. Nesídlíme sice v Karolíně, ani nemáme zlaté fasády či kliky, ale máme nejlepší učitele. V kvalitě našich lidí neznáme kompromis, a na tom si stojíme! Budeme se těšit na Vaši […]

  Více informací

Nejnovější videa

Všechna videa