Vysoká škola podnikání, a. s. Ostrava > Mateřská a základní škola MONTE > Aktuality > Mikulášská nadílka – naší školku navštívil sv. Mikuláš s Andělem

Mikulášská nadílka –...

4. 12. 2014  Mikulášská nadílka – naší školku navštíví sv. Mikuláš se svým doprovodem

Ve čtvrtek 4. 12. 2014 přišla do naší školky vzácná návštěva, sv. Mikuláš s andělem. A protože jsou všechny naše děti vždy velmi hodné, čert zůstal před školkou a nebul vpuštěn dovnitř. Nikdo se tak nemusel bát. Mikuláš přinesl dětem nadílku a my jsme mu na oplátku zazpívali písničky a přednesli spousty básniček. A to nebylo zdaleka vše,  děti připravily našemu Mikuláši i Andělovi mnoho kreslených dárečků, na kterých si daly velmi záležet, ani Mikuláš tak neodcházel s prázdnou.


  • VŠE PODSTATNÉ ZA 5 MINUT!

    Jste tady poprvé? Paráda! Připravili jsme pro Vás mikrostránku, která odhalí vše podstatné o naší škole a školce během 5ti minut. Získáte tak informace: jak k dětem a výchově přistupujeme co budou vaše děti umět jak to u nás probíhá nebo co si o nás myslí naši rodiče Až se s námi seznámíte, vrátíte se […]

    Více informací
  • Chcete prohlídku?

    Chcete prohlídku? Nemusíte čekat na DOD! Stokrát slyšet, jednou vidět! Příjdte i Vy se přesvědčit, že to s výchovou a vzděláním Vašich dětí vážně umíme. Nesídlíme sice v Karolíně, ani nemáme zlaté fasády či kliky, ale máme nejlepší učitele. V kvalitě našich lidí neznáme kompromis, a na tom si stojíme! Budeme se těšit na Vaši […]

    Více informací

Nejnovější videa

Všechna videa