Ohlédnutí za vánoční...

Vážení rodiče,

děkujeme Vám za krásnou vánoční atmosféru, pevně věříme, že jste si s námi užili příjemný čas. Zde je malé ohlédnutí.

9. 12. 2014  Andělská školka

O Vánocích v programu naší školky nechyběla také Andělská škola. Děti i učitelé byli po celý den v kostýmech andělů a celý den konali dobré skutky. Andělská škola byla také plná úkolů a zaměstnání. Děti vyráběly sněhový obláček, tradiční vrkoč, zdobily vánoční stromeček a učily se o andělech. Dnes už vědí, že andělé nežijí jen v nebi, ale jsou také mezi námi. Víte, jak poznáte takového anděla?


  • VŠE PODSTATNÉ ZA 5 MINUT!

    Jste tady poprvé? Paráda! Připravili jsme pro Vás mikrostránku, která odhalí vše podstatné o naší škole a školce během 5ti minut. Získáte tak informace: jak k dětem a výchově přistupujeme co budou vaše děti umět jak to u nás probíhá nebo co si o nás myslí naši rodiče Až se s námi seznámíte, vrátíte se […]

    Více informací
  • Chcete prohlídku?

    Chcete prohlídku? Nemusíte čekat na DOD! Stokrát slyšet, jednou vidět! Příjdte i Vy se přesvědčit, že to s výchovou a vzděláním Vašich dětí vážně umíme. Nesídlíme sice v Karolíně, ani nemáme zlaté fasády či kliky, ale máme nejlepší učitele. V kvalitě našich lidí neznáme kompromis, a na tom si stojíme! Budeme se těšit na Vaši […]

    Více informací

Nejnovější videa

Všechna videa