ZAHÁJILI JSME LYŽAŘSKOU...

Vážení rodiče, chceme, aby naše děti byly také dobrými sportovci, proto jsme pro ně připravili celotýdenní lyžařský kurz, v podobě lyžařské školičky.

S dětmi dojíždíme na Palkovický kopec, kde nás učí lyžovat celý tým profesionálních instruktorů. Děti jsou rozděleny do veselých družstev, ve kterých je individuální přístup na prvním místě. Užijeme si hodně zábavy, i když nás sníh studí až za ušima. Učíme se jezdit také na vleku. V pátek nás čeká velký závod s ostatními školkami.


  • VŠE PODSTATNÉ ZA 5 MINUT!

    Jste tady poprvé? Paráda! Připravili jsme pro Vás mikrostránku, která odhalí vše podstatné o naší škole a školce během 5ti minut. Získáte tak informace: jak k dětem a výchově přistupujeme co budou vaše děti umět jak to u nás probíhá nebo co si o nás myslí naši rodiče Až se s námi seznámíte, vrátíte se […]

    Více informací
  • Chcete prohlídku?

    Chcete prohlídku? Nemusíte čekat na DOD! Stokrát slyšet, jednou vidět! Příjdte i Vy se přesvědčit, že to s výchovou a vzděláním Vašich dětí vážně umíme. Nesídlíme sice v Karolíně, ani nemáme zlaté fasády či kliky, ale máme nejlepší učitele. V kvalitě našich lidí neznáme kompromis, a na tom si stojíme! Budeme se těšit na Vaši […]

    Více informací

Nejnovější videa

Všechna videa