POZOR, DĚTI, ČERVENÁ….

Červená, žlutá, zelená, už víme, co to znamená….

Máme za sebou velký projekt z oblasti dopravní výchovy a bezpečnosti provozu na silnici. V prostoru obou tříd jsme dětem vytvořili dopravní vozovku, aby děti měly příležitost prožít si dopravní situace jako chodec, cyklista a řidič automobilu. Dnes už naše děti dovedou roztřídit dopravní prostředky podle místa pohybu, umí bezpečně přejít po přechodu (samozřejmě v doprovodu dospělé osoby), znají různé druhy semaforů, ví, proč musí ve vozidle být připoutány (aby nedopadly jako naše „vajíčko“), ale především, se orientují v dopravním značení. Ani na dopravním koberci se nejezdí bez pravidel, a že tam máme hodně cest.

 

 


  • VŠE PODSTATNÉ ZA 5 MINUT!

    Jste tady poprvé? Paráda! Připravili jsme pro Vás mikrostránku, která odhalí vše podstatné o naší škole a školce během 5ti minut. Získáte tak informace: jak k dětem a výchově přistupujeme co budou vaše děti umět jak to u nás probíhá nebo co si o nás myslí naši rodiče Až se s námi seznámíte, vrátíte se […]

    Více informací
  • Chcete prohlídku?

    Chcete prohlídku? Nemusíte čekat na DOD! Stokrát slyšet, jednou vidět! Příjdte i Vy se přesvědčit, že to s výchovou a vzděláním Vašich dětí vážně umíme. Nesídlíme sice v Karolíně, ani nemáme zlaté fasády či kliky, ale máme nejlepší učitele. V kvalitě našich lidí neznáme kompromis, a na tom si stojíme! Budeme se těšit na Vaši […]

    Více informací

Nejnovější videa

Všechna videa