MAŠKARNÍ BÁL

Vážení rodiče a přátelé Mateřské školy MONTE, srdečně Vás zveme na náš 1. maškarní bál, který pořádáme dne 5. 3. 2015 v tělocvičně naší školy. Tématem bálu je „Procházka džunglí“. Maskami dětí a originální výzdobou se přeneseme do tropické džungle. V tomto duchu bude také doprovodný program pro děti. Hostem programu bude klaun „HOPSALÍN“.

Těšíme se na Vás.


  • VŠE PODSTATNÉ ZA 5 MINUT!

    Jste tady poprvé? Paráda! Připravili jsme pro Vás mikrostránku, která odhalí vše podstatné o naší škole a školce během 5ti minut. Získáte tak informace: jak k dětem a výchově přistupujeme co budou vaše děti umět jak to u nás probíhá nebo co si o nás myslí naši rodiče Až se s námi seznámíte, vrátíte se […]

    Více informací
  • Chcete prohlídku?

    Chcete prohlídku? Nemusíte čekat na DOD! Stokrát slyšet, jednou vidět! Příjdte i Vy se přesvědčit, že to s výchovou a vzděláním Vašich dětí vážně umíme. Nesídlíme sice v Karolíně, ani nemáme zlaté fasády či kliky, ale máme nejlepší učitele. V kvalitě našich lidí neznáme kompromis, a na tom si stojíme! Budeme se těšit na Vaši […]

    Více informací

Nejnovější videa

Všechna videa