Zahajujeme plaveckou školičku

Vážení rodiče,

připravili jsme pro naše děti další sportovní vyžití. Od 18. 3. 2015 zahajujeme plaveckou školičku. Kurzy plavání tvoří deset lekcí, které vede aprobovaný lektor, pan Aleš Jurda. Pro děti je připravena celá řada aktivit a věříme, že se do léta naučí všechny plavat. Součástí kurzů je také saunování.

Už se těšíme, že se pořádně vyhřejeme.

plavecká školička


  • VŠE PODSTATNÉ ZA 5 MINUT!

    Jste tady poprvé? Paráda! Připravili jsme pro Vás mikrostránku, která odhalí vše podstatné o naší škole a školce během 5ti minut. Získáte tak informace: jak k dětem a výchově přistupujeme co budou vaše děti umět jak to u nás probíhá nebo co si o nás myslí naši rodiče Až se s námi seznámíte, vrátíte se […]

    Více informací
  • Chcete prohlídku?

    Chcete prohlídku? Nemusíte čekat na DOD! Stokrát slyšet, jednou vidět! Příjdte i Vy se přesvědčit, že to s výchovou a vzděláním Vašich dětí vážně umíme. Nesídlíme sice v Karolíně, ani nemáme zlaté fasády či kliky, ale máme nejlepší učitele. V kvalitě našich lidí neznáme kompromis, a na tom si stojíme! Budeme se těšit na Vaši […]

    Více informací

Nejnovější videa

Všechna videa