DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

Mateřská škola MONTE zve rodiče a děti, nejen z Ostravy, na  „DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ“,

který se koná dne 26. 11. 2015 od 14.00.  – 17. 30 hod. 

Využijte poslední možnosti před Vánoci si prohlédnout naše prostory mateřské školy a prostory připravované základní školy. Rádi vám představíme náš tým a zodpovíme všechny vaše otázky. Děti si mohou vyzkoušet práci s Montessori pomůckami.

Těšíme se vás.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA


  • VŠE PODSTATNÉ ZA 5 MINUT!

    Jste tady poprvé? Paráda! Připravili jsme pro Vás mikrostránku, která odhalí vše podstatné o naší škole a školce během 5ti minut. Získáte tak informace: jak k dětem a výchově přistupujeme co budou vaše děti umět jak to u nás probíhá nebo co si o nás myslí naši rodiče Až se s námi seznámíte, vrátíte se […]

    Více informací
  • Chcete prohlídku?

    Chcete prohlídku? Nemusíte čekat na DOD! Stokrát slyšet, jednou vidět! Příjdte i Vy se přesvědčit, že to s výchovou a vzděláním Vašich dětí vážně umíme. Nesídlíme sice v Karolíně, ani nemáme zlaté fasády či kliky, ale máme nejlepší učitele. V kvalitě našich lidí neznáme kompromis, a na tom si stojíme! Budeme se těšit na Vaši […]

    Více informací

Nejnovější videa

Všechna videa