VÁNOČNÍ DÍLNIČKY

Nejen pro příznivce Montessori pedagogiky pořádáme „VÁNOČNÍ DÍLNIČKY“,

které se konají dne 10. 12. 2015 od 15. hod. – 17.00 hod.

Vážení rodiče a milé děti,

přijďte si s námi před Vánoci vyrobit vánoční dekoraci a posedět u vánočního punče.

Rádi bychom Vám prostřednictvím této akce představili nově zrekonstruované prostory naší Základní školy.

Uvažujete li o zapsání svého dítěte do naší školy, využijte této příležitosti nás poznat u tvořivé práce v duchu vánoční atmosféry.

Těšíme se na Vás.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA


  • VŠE PODSTATNÉ ZA 5 MINUT!

    Jste tady poprvé? Paráda! Připravili jsme pro Vás mikrostránku, která odhalí vše podstatné o naší škole a školce během 5ti minut. Získáte tak informace: jak k dětem a výchově přistupujeme co budou vaše děti umět jak to u nás probíhá nebo co si o nás myslí naši rodiče Až se s námi seznámíte, vrátíte se […]

    Více informací
  • Chcete prohlídku?

    Chcete prohlídku? Nemusíte čekat na DOD! Stokrát slyšet, jednou vidět! Příjdte i Vy se přesvědčit, že to s výchovou a vzděláním Vašich dětí vážně umíme. Nesídlíme sice v Karolíně, ani nemáme zlaté fasády či kliky, ale máme nejlepší učitele. V kvalitě našich lidí neznáme kompromis, a na tom si stojíme! Budeme se těšit na Vaši […]

    Více informací

Nejnovější videa

Všechna videa