NAŠE LYŽAŘSKÁ ŠKOLIČKA

I když nás letošní zima zasypala jen trochou sněhu, na Vaňkově kopci ho ještě v únoru bylo přeci jen dost, abychom si upevnili lyžařské dovednosti. Také v tomto roce se děti naší školky účastnily celotýdenní lyžařské školičky, která se konala v termínu od 8. 2. – 12. 2. 2016. Děti vedli zkušení instruktoři, kteří pro ně v závěru uspořádali závody, na jejichž konci nechybělo předání medailí a diplomů.

P1060897

P1060893 P1060932

 


  • VŠE PODSTATNÉ ZA 5 MINUT!

    Jste tady poprvé? Paráda! Připravili jsme pro Vás mikrostránku, která odhalí vše podstatné o naší škole a školce během 5ti minut. Získáte tak informace: jak k dětem a výchově přistupujeme co budou vaše děti umět jak to u nás probíhá nebo co si o nás myslí naši rodiče Až se s námi seznámíte, vrátíte se […]

    Více informací
  • Chcete prohlídku?

    Chcete prohlídku? Nemusíte čekat na DOD! Stokrát slyšet, jednou vidět! Příjdte i Vy se přesvědčit, že to s výchovou a vzděláním Vašich dětí vážně umíme. Nesídlíme sice v Karolíně, ani nemáme zlaté fasády či kliky, ale máme nejlepší učitele. V kvalitě našich lidí neznáme kompromis, a na tom si stojíme! Budeme se těšit na Vaši […]

    Více informací

Nejnovější videa

Všechna videa