DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

Vážení rodiče,

naše mateřská škola MONTE Vás zve ve čtvrtek 28. 4. 2016 na „DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ“, který se uskuteční od 14.00 hod. – 17.00 hod. Jste-li příznivci Montessori pedagogiky a nebo Vás jen zajímá, jak naše školička a škola vypadá, přijďte se k nám podívat. Rádi Vám představíme náš tým, prostory a výuku v naší škole. Pokud vybíráte pro své dítě mateřskou školu nabízíme také příležitost k nám v tento den přihlásit své dítě.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

V případě, že Vám den a čas nevyhovuje,

domluvte si osobní schůzku na tel. 739 527 100. 


  • VŠE PODSTATNÉ ZA 5 MINUT!

    Jste tady poprvé? Paráda! Připravili jsme pro Vás mikrostránku, která odhalí vše podstatné o naší škole a školce během 5ti minut. Získáte tak informace: jak k dětem a výchově přistupujeme co budou vaše děti umět jak to u nás probíhá nebo co si o nás myslí naši rodiče Až se s námi seznámíte, vrátíte se […]

    Více informací
  • Chcete prohlídku?

    Chcete prohlídku? Nemusíte čekat na DOD! Stokrát slyšet, jednou vidět! Příjdte i Vy se přesvědčit, že to s výchovou a vzděláním Vašich dětí vážně umíme. Nesídlíme sice v Karolíně, ani nemáme zlaté fasády či kliky, ale máme nejlepší učitele. V kvalitě našich lidí neznáme kompromis, a na tom si stojíme! Budeme se těšit na Vaši […]

    Více informací

Nejnovější videa

Všechna videa