DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

Vážení rodiče, milé děti, 

blíží se doba zápisů do škol, a proto bychom Vás rádi pozvali do naší mateřské a základní školy MONTE u příležitosti  „DNE OTEVŘENÝCH DVEŘÍ“, který se uskuteční dne 23. 3. 2017 od 14.00 hod. – 17.00 hod.  Pokud vybíráte pro své dítě školu, přijďte se také podívat k nám. Představíme Vám prostory školy, organizaci a především náš tým.  Vezměte také s sebou své děti, které se u nás určitě nebudou nudit. Pokud ještě vybíráte pro své dítě mateřskou školu nabízíme také příležitost k nám v tento den své dítě přihlásit.

Těší se na Vás a Vaše děti tým Mateřské a základní školy MONTE

monte třída

 


  • VŠE PODSTATNÉ ZA 5 MINUT!

    Jste tady poprvé? Paráda! Připravili jsme pro Vás mikrostránku, která odhalí vše podstatné o naší škole a školce během 5ti minut. Získáte tak informace: jak k dětem a výchově přistupujeme co budou vaše děti umět jak to u nás probíhá nebo co si o nás myslí naši rodiče Až se s námi seznámíte, vrátíte se […]

    Více informací
  • Chcete prohlídku?

    Chcete prohlídku? Nemusíte čekat na DOD! Stokrát slyšet, jednou vidět! Příjdte i Vy se přesvědčit, že to s výchovou a vzděláním Vašich dětí vážně umíme. Nesídlíme sice v Karolíně, ani nemáme zlaté fasády či kliky, ale máme nejlepší učitele. V kvalitě našich lidí neznáme kompromis, a na tom si stojíme! Budeme se těšit na Vaši […]

    Více informací

Nejnovější videa

Všechna videa