První „Noční...

Jaké to je zůstat ve školce po setmění? Na tuto a další otázky, nalezly naše děti odpovědi při první noční školce v naší mateřské škole.

Poprvé jsme spali v naší školce i přes noc.

U příležitosti ukončení projektu „V říši stromů“ byla pro děti na konci října uspořádána akce „Noční školka“. Paní učitelky pro děti připravily bohatý program a vůbec nebyl čas stýskat si po rodičích.

Kreativní činnost ve školce - podzimní panáčci

Zábava v noční školce

Z přírodních materiálů se vyráběli skřítci, z těsta otisky listů, k tomu se zpívalo, tančilo a nechybělo také noční promítání pohádky a stezka odvahy podle světelných znamení. Večer se pak všem krásně usínalo, jen paní učitelky nespaly a hlídaly sny dětí. Odměnou jim pak byla radost z toho, že i po probuzení děti zdobil úsměv a žádná slzička.

Kreativní noční školka

Noční školka v Mateřské a základní škole MONTE

Noční školka svit tajemného plátnaNejnovější videa

Všechna videa