O Vánocích jsme pomáhali...

Letošní přípravu na Vánoce jsme v naší škole pojali v duchu konání „dobrých skutků“.

I malá pomoc je pomoc

Naše vánoční akce, zejména vánoční dílničky byly zaměřeny na pomoc nevyléčitelně nemocným dětem. Finanční výtěžek z dílniček naší školky a školy, které připravili děti z třídy, byl věnován dětem z mobilního hospice Ondrášek v Ostravě. Obdržené finance z Vánočních dílniček si i s vánočním přáním od malých školáků převzala ředitelka Mobilního hospice Ondrášek – Bronislava Husovská ještě před Vánoci a neskrývala dojetíNaše dobročinná akce se setkala s velkým ohlasem u rodičů i dětí samotných.

Vánoční dílničky v naší mateřské škole

Když děti pomáhají dětem

„Peníze použijeme na nákup zdravotnického materiálu, na který přispívají zdravotní pojišťovny jen částečně. Těší mě, když vidím někoho myslet na druhé, zvláště když jsou to děti. Je velmi důležité, že už i ti nejmenší si uvědomují, že jsou mezi námi lidé, kteří potřebují naši pomoc“, sdělila nám paní ředitelka.

Věříme, že se nám s dětmi podařilo podpořit kouzlo Vánoc, ke kterým neodmyslitelně vzájemná pomoc a tolerance patří.

Oficiální předání výtěžku z dílniček školky

                                                                                                                                                                  


  • VŠE PODSTATNÉ ZA 5 MINUT!

    Jste tady poprvé? Paráda! Připravili jsme pro Vás mikrostránku, která odhalí vše podstatné o naší škole a školce během 5ti minut. Získáte tak informace: jak k dětem a výchově přistupujeme co budou vaše děti umět jak to u nás probíhá nebo co si o nás myslí naši rodiče Až se s námi seznámíte, vrátíte se […]

    Více informací
  • Chcete prohlídku?

    Chcete prohlídku? Nemusíte čekat na DOD! Stokrát slyšet, jednou vidět! Příjdte i Vy se přesvědčit, že to s výchovou a vzděláním Vašich dětí vážně umíme. Nesídlíme sice v Karolíně, ani nemáme zlaté fasády či kliky, ale máme nejlepší učitele. V kvalitě našich lidí neznáme kompromis, a na tom si stojíme! Budeme se těšit na Vaši […]

    Více informací

Nejnovější videa

Všechna videa