Vysoká škola podnikání, a. s. Ostrava > Mateřská a základní škola MONTE > Aktuality > První vysvědčení na základní škole Montessori

První vysvědčení na...

I v naší škole jsme slavnostně ukončili I. pololetí školního roku předáním vysvědčení.

Vysvědčení v Montessori základní škole

Ale nebylo to klasické vysvědčení. I přes formální podobu listiny  bylo vysvědčení psáno jednotlivým žákům na míru, a to formou dopisu. V něm byli žáci hodnocení ze všech povinných předmětů, které naše škola vyučuje dle svého školního vzdělávacího programu. I předání bylo velmi netradiční, a to zvuku vznešené melodie a v motivaci na další pololetí.

Předávání vysvědčení v základní škole Montessori

Prvňáčci a Montessori pedagogika

„Od začátku školního roku udělali naši žáci velký pokrok, a to nejen v množství zvládnutého učiva, ale také v organizaci práce, kterou si již sami umí rozvrhnout a její splnění ohodnotit. Pevně věřím, že jejich první vysvědčení bylo pro ně odměnou, stejně jako budou jednodenní pololetní prázdniny. Hrdá jsem však na to, že si jej již dovedou i sami přečíst, neboť čtení učíme genetickou metodou“, řekla ředitelka školy.

Čtení vysvědčení Montessori základní škola

Záznam ze slavnostního dne byl také v TV v pořadu Události v regionech dne 31. 1. 2017 v 18. 00 hod. Přehrajete si jej níže:

vysvědčení-základní-škola-Montessori

Zmínili se o nás také v deníku PRÁVO a na serveru Novinky.cz.

 


  • VŠE PODSTATNÉ ZA 5 MINUT!

    Jste tady poprvé? Paráda! Připravili jsme pro Vás mikrostránku, která odhalí vše podstatné o naší škole a školce během 5ti minut. Získáte tak informace: jak k dětem a výchově přistupujeme co budou vaše děti umět jak to u nás probíhá nebo co si o nás myslí naši rodiče Až se s námi seznámíte, vrátíte se […]

    Více informací
  • Chcete prohlídku?

    Chcete prohlídku? Nemusíte čekat na DOD! Stokrát slyšet, jednou vidět! Příjdte i Vy se přesvědčit, že to s výchovou a vzděláním Vašich dětí vážně umíme. Nesídlíme sice v Karolíně, ani nemáme zlaté fasády či kliky, ale máme nejlepší učitele. V kvalitě našich lidí neznáme kompromis, a na tom si stojíme! Budeme se těšit na Vaši […]

    Více informací

Nejnovější videa

Všechna videa