MONTESSORI ŠKOLA PRO RODIČE...

Na měsíc březen jsme pro rodiče připravili odpolední Montessori školu, kterou jsme zahájili 1. 3. 2017.

Zájemci z řad rodičů, nejen naší školy, ale i veřejnosti se mohou v termínech 15. 3., 22.3. a 29. 3. 2017 od 15. 30 hod. účastnit odpolední školičky, kde se seznámí s Montessori pedagogikou přímo v akci. Na vlastní kůži si můžete vyzkoušet metody a formy práce, pomocí nichž se učí naši žáci. Představíme Vám také, jak se pracuje s jednotlivými pomůckami.

Těšíme se na Vaší účast.

V případě dotazů se informuje u paní učitelky Mgr. Gabriely Lukešové: gabriela.lukesova@montessoriostrava.cz

třída_pohled

 


  • VŠE PODSTATNÉ ZA 5 MINUT!

    Jste tady poprvé? Paráda! Připravili jsme pro Vás mikrostránku, která odhalí vše podstatné o naší škole a školce během 5ti minut. Získáte tak informace: jak k dětem a výchově přistupujeme co budou vaše děti umět jak to u nás probíhá nebo co si o nás myslí naši rodiče Až se s námi seznámíte, vrátíte se […]

    Více informací
  • Chcete prohlídku?

    Chcete prohlídku? Nemusíte čekat na DOD! Stokrát slyšet, jednou vidět! Příjdte i Vy se přesvědčit, že to s výchovou a vzděláním Vašich dětí vážně umíme. Nesídlíme sice v Karolíně, ani nemáme zlaté fasády či kliky, ale máme nejlepší učitele. V kvalitě našich lidí neznáme kompromis, a na tom si stojíme! Budeme se těšit na Vaši […]

    Více informací

Nejnovější videa

Všechna videa