Na Mauglího stezce

Blíží se konec školního roku a bez školního výletu by to nešlo. I naše děti jeden absolvovaly a nebyl to výlet ledajaký. S dětmi jsme strávili den v Hobby parku v Bohumíně.

Mauglího stezka

Na Mauglího lanové stezce se staly skutečnými dobrodruhy a vyzkoušely si svou odvahu na dvou patrech lanových uliček s překážkami a prošly šest osmimetrových věží ve tvaru osmičky. Na domečcích se skluzavkami a průlezkách z akátového dřeva si zase užily spoustu legrace. Dokonce se jim podařil roztočit lanový kolotoč.

Jen jedno místo vybízelo k odpočinku, a to byla farma se zvířaty. Tam děti viděly lamy, kozy, různou domácí drůbež nebo morče a zdravily s volně pobíhajícími pávy. Jeden se jim také pochlubil svým nádherným chvostem.

Mateřská škola MONTE - Výlet na Mauglího stezku 1Mateřská škola MONTE - Výlet na Mauglího stezku 2 Mateřská škola MONTE - Výlet na Mauglího stezku Mateřská škola MONTE - Výlet na Mauglího stezku 3 Mateřská škola MONTE - Výlet na Mauglího stezku 4 Mateřská škola MONTE - Výlet na Mauglího stezku 5
Mateřská škola MONTE - Výlet na Mauglího stezku 7 Mateřská škola MONTE - Výlet na Mauglího stezku 8

 

Může vás zajímat:

Jak vypadá naše zahrada
Den v naší Montessori školce 
Mauglího stezka a jiné skopičárny (stránky sportovního centra Bospor)Nejnovější videa

Všechna videa