Vysoká škola podnikání, a. s. Ostrava > Mateřská a základní škola MONTE > Aktuality > Den v naší školce – zážitky, láska, učení

Den v naší školce –...

Milí rodiče, zájemci o Montessori pedagogiku a pravidelní návštěvníci našich stránek. Protože se nás často ptáte, jak probíhá den v naší školce a ve škole, rozhodli jsme, že vás naším dnem provedeme. 

Den v naší školce a ve škole

Říká se, že „jedna fotka vydá za více, než tisíc slov“, proto jsme pro vás připravili ne fotogalerii, ale rovnou celé video. Děláme pravidelné zprávičky ze školky či školy na našem facebooku, ale prožitek a atmosféra tak snadno textem zprostředkovat nelze. Pohodlně se prosím usaďte, eliminujte všechny rušivé činitele svého okolí a ponořte se do atmosféry, která panuje v Mateřské a základní škole MONTE…

Může vás zajímatNejnovější videa

Všechna videa