Den otevřených dveří v...

Odpovíme Vám i na nejzapeklitější otázky co si pro nás připravíte. Přijďte na den otevřených dveří Mateřské školy a základní školy MONTE v Ostravě.

Chcete navštívit školu, či školku? Přijďte!

Vážení a milí rodičové, fanoušci, návštěvníci stránky, často nám píšete o oficiální termín dne otevřených dveří. Přestože komunikujeme, že na den otevřených dveří můžete přijít kdykoliv v otevírací době po telefonické domluvě, rádi vám vyjdeme s touto maličkostí vstříc.

Těšíme se na setkání již 7. 9. 2017

Na magické datum dne 7. 9. 2017 od 14:00 do 17:00 můžete tedy bez nutnosti telefonické domluvy navštívit naši školku i školu MONTE a nahlédnout tak pod pokličku toho, jak žijeme a se zápalem učíme dle Montessori. 

Otevřeny vám budou nejenom dveře do výukových prostor, ale de facto všude tam, kde děti jejich nožičky během dne zavedou. A pokud budete mít štěstí a přijdete brzo, poznáte i naši usměvavou paní kuchařku.

Sledujte naši událost na facebooku. Těšíme se na setkání! 

Může vás zajímat:

Více o Montessori

Co jsme dělali v minulém školním roce?

Od září připravujeme bilingvní třídu v MŠ!


  • VŠE PODSTATNÉ ZA 5 MINUT!

    Jste tady poprvé? Paráda! Připravili jsme pro Vás mikrostránku, která odhalí vše podstatné o naší škole a školce během 5ti minut. Získáte tak informace: jak k dětem a výchově přistupujeme co budou vaše děti umět jak to u nás probíhá nebo co si o nás myslí naši rodiče Až se s námi seznámíte, vrátíte se […]

    Více informací
  • Chcete prohlídku?

    Chcete prohlídku? Nemusíte čekat na DOD! Stokrát slyšet, jednou vidět! Příjdte i Vy se přesvědčit, že to s výchovou a vzděláním Vašich dětí vážně umíme. Nesídlíme sice v Karolíně, ani nemáme zlaté fasády či kliky, ale máme nejlepší učitele. V kvalitě našich lidí neznáme kompromis, a na tom si stojíme! Budeme se těšit na Vaši […]

    Více informací

Nejnovější videa

Všechna videa