Vysoká škola podnikání, a. s. Ostrava > Mateřská a základní škola MONTE > Aktuality > Ostravské loutkové divadlo Smíšek navštívilo naši školu

Ostravské loutkové divadlo...

ŤUK, ŤUK, ŤUKÁ na vrátka, přijela k vám pohádka…

Divadlo Smíšek na základní a mateřské škole

Krásnou písničkou začalo své představení divadélko Smíšek… a že se na něj děti těšily! A jakpak by ne? Vždyť se hrála veselá pohádka – „O Babičce a neposlušném kocourkovi“, který byl tak zlobivý, že už jej babička nechtěla.

Naštěstí to byla pohádka a tak, jako v každé správné pohádce, i u nás vše dobře dopadlo. Neposlušný kocourek zlobit přestal, pochopil, co naše děti dávno vědí, a to, že poslouchat se musí.

Přecijen jakpak by se nám žilo ve světě bez řádu a pravidel? A děti? Co vám budeme povídat, všechny dětičky měly po celou dobu pusu od ucha k uchu.

A zazvonil zvonec a dnešní pohádky je konec.

Může vás zajímat


  • VŠE PODSTATNÉ ZA 5 MINUT!

    Jste tady poprvé? Paráda! Připravili jsme pro Vás mikrostránku, která odhalí vše podstatné o naší škole a školce během 5ti minut. Získáte tak informace: jak k dětem a výchově přistupujeme co budou vaše děti umět jak to u nás probíhá nebo co si o nás myslí naši rodiče Až se s námi seznámíte, vrátíte se […]

    Více informací
  • Chcete prohlídku?

    Chcete prohlídku? Nemusíte čekat na DOD! Stokrát slyšet, jednou vidět! Příjdte i Vy se přesvědčit, že to s výchovou a vzděláním Vašich dětí vážně umíme. Nesídlíme sice v Karolíně, ani nemáme zlaté fasády či kliky, ale máme nejlepší učitele. V kvalitě našich lidí neznáme kompromis, a na tom si stojíme! Budeme se těšit na Vaši […]

    Více informací

Nejnovější videa

Všechna videa