Vysoká škola podnikání, a. s. Ostrava > Mateřská a základní škola MONTE > Aktuality > Družina při základní škole – neobyčejně

Družina při základní škole...

Děti se učí i v družině? A dobrovolně? To snad ani není možné!

Neobyčejná ostravská družina na základní škole MONTE

Že si děti hrají, pobíhají, odpočívají je v družině taková „klasika“. Ale naše družina není až tak úplně klasická. Děti se do ní regulérně těší. Víte proč?

druzina zakladni skola ostrava monte

Překvapivě třeba proto, že mohou opět pracovat s pomůckami, jako ve výukovém bloku… a taky tak pracují. Jelikož je u nás každá pomůcka zastoupena jen jednou a ne vždy vyjde čas na její zkoumání během výukového bloku, tak děti využívají i čas „popracovní“. A při jejím používání se třeba učí anglicky, počty, aj.

druzina zakladni skola ostrava monte

Ne neděláme si srandu, i paní učitelka je z toho mnohdy „PAF“ – naši školáci jsou vedeni k tomu, že ta správná motivace nejen k učení je vnitřní…

druzina zakladni skola ostrava monte

Děti tak baví nejen kreativní činnosti, ale také objevování abecedy, písmenek, číslic, příběhů i angličtiny. Družina je v jejich očích prostě prima…

Může vás zajímat


  • VŠE PODSTATNÉ ZA 5 MINUT!

    Jste tady poprvé? Paráda! Připravili jsme pro Vás mikrostránku, která odhalí vše podstatné o naší škole a školce během 5ti minut. Získáte tak informace: jak k dětem a výchově přistupujeme co budou vaše děti umět jak to u nás probíhá nebo co si o nás myslí naši rodiče Až se s námi seznámíte, vrátíte se […]

    Více informací
  • Chcete prohlídku?

    Chcete prohlídku? Nemusíte čekat na DOD! Stokrát slyšet, jednou vidět! Příjdte i Vy se přesvědčit, že to s výchovou a vzděláním Vašich dětí vážně umíme. Nesídlíme sice v Karolíně, ani nemáme zlaté fasády či kliky, ale máme nejlepší učitele. V kvalitě našich lidí neznáme kompromis, a na tom si stojíme! Budeme se těšit na Vaši […]

    Více informací

Nejnovější videa

Všechna videa