4 živly na naší škole!

Nebojte, nebyly to nezbedné děti, ale středeční „muzikoterapie – jak funguje naše Země“.

Muzikoterapie v mateřské škole

Toto dobře známé téma si děti zopakovaly v rámci interaktivního hudebně-pohybového programu. A když interaktivního, tak se vším všudy.

mateřská škola ostrava muzikoterapie

Děti si zkoušely sílu větru, napodobovaly kapky deště a s věrným doprovodem téměř filmových efektů dokonce plavaly v exotickém moři.

Muzikoterapie i v základní škole

A protože se jednalo o skutečně unikátní program, nemohly být ochuzeny o zážitky ani děti z naší základní školy!

základní škola muzikoterapie

Může vás zajímat


  • VŠE PODSTATNÉ ZA 5 MINUT!

    Jste tady poprvé? Paráda! Připravili jsme pro Vás mikrostránku, která odhalí vše podstatné o naší škole a školce během 5ti minut. Získáte tak informace: jak k dětem a výchově přistupujeme co budou vaše děti umět jak to u nás probíhá nebo co si o nás myslí naši rodiče Až se s námi seznámíte, vrátíte se […]

    Více informací
  • Chcete prohlídku?

    Chcete prohlídku? Nemusíte čekat na DOD! Stokrát slyšet, jednou vidět! Příjdte i Vy se přesvědčit, že to s výchovou a vzděláním Vašich dětí vážně umíme. Nesídlíme sice v Karolíně, ani nemáme zlaté fasády či kliky, ale máme nejlepší učitele. V kvalitě našich lidí neznáme kompromis, a na tom si stojíme! Budeme se těšit na Vaši […]

    Více informací

Nejnovější videa

Všechna videa