Vánoce 2018 v MONTE

V MONTE proběhly přípravy na letošní Vánoce, které vyvrcholily tradiční kreativní čiností nejen našich dětí, ale rovněž i rodičů.

Mateřská škola

Dílničky mateřská škola Monte

Dílničky v mateřské škole MONTE

Základní škola MONTE

dílničky základní škola

 

Vánoční večírek na Základní škole MONTE

 

Vánoční představení a večírek ZŠ MONTE

Celá škola dýchala vánoční atmosférou. Vánoce jsou přece ten nejkrásnější čas a důvod k setkání a obdarovávání. Naše děti si pro své rodiče společně s paní učitelkami připravily dárek v podobě vánoční besídky. A tak se zpívalo, tleskalo a ochutnávalo cukroví a chlebíčky od rodičů. Všem tímto srdečně děkujeme a přejeme veselé Vánoce!!!


  • VŠE PODSTATNÉ ZA 5 MINUT!

    Jste tady poprvé? Paráda! Připravili jsme pro Vás mikrostránku, která odhalí vše podstatné o naší škole a školce během 5ti minut. Získáte tak informace: jak k dětem a výchově přistupujeme co budou vaše děti umět jak to u nás probíhá nebo co si o nás myslí naši rodiče Až se s námi seznámíte, vrátíte se […]

    Více informací
  • Chcete prohlídku?

    Chcete prohlídku? Nemusíte čekat na DOD! Stokrát slyšet, jednou vidět! Příjdte i Vy se přesvědčit, že to s výchovou a vzděláním Vašich dětí vážně umíme. Nesídlíme sice v Karolíně, ani nemáme zlaté fasády či kliky, ale máme nejlepší učitele. V kvalitě našich lidí neznáme kompromis, a na tom si stojíme! Budeme se těšit na Vaši […]

    Více informací

Nejnovější videa

Všechna videa