Naše zahrada

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

K naší mateřské škole také náleží školní zahrada, která prošla výraznou rekonstrukcí. Pro děti jsme vytvořili nový venkovní přirozený prostor, který slouží jak k realizaci enviromentálních aktivit,navazujících na výuku, tak k naplnění potřeby pohybu,  odpočinku a relaxace. Opomenuty nebyly také námětové herní prvky.

Zahrada je vytvořena v jednotném principu, všechny prvky jsou ze stejného materiálu (dřeva) a v příjemném barevném ladění. Děti se zde mohou věnovat péči o rostliny a drobné živočichy, mají zde smyslové podněty k poznání různých druhů přírodnin, prostor k pohybu a k námětové  hře.

Zahradu tvoří jak výukové prvky, tak sportovně pohybové (s požadovanou certifikací) a herní. Naleznete u nás smyslový chodník, záhony, ubikaci pro hmyz, dětský domeček, sestavu se skluzavkou, pískoviště, vláček, lanovou sestavu s horolezeckou stěnou, balanční prvky, houpadla s motivem koní aj.v viz fotodokumentace.


  • VŠE PODSTATNÉ ZA 5 MINUT!

    Jste tady poprvé? Paráda! Připravili jsme pro Vás mikrostránku, která odhalí vše podstatné o naší škole a školce během 5ti minut. Získáte tak informace: jak k dětem a výchově přistupujeme co budou vaše děti umět jak to u nás probíhá nebo co si o nás myslí naši rodiče Až se s námi seznámíte, vrátíte se […]

    Více informací
  • Chcete prohlídku?

    Chcete prohlídku? Nemusíte čekat na DOD! Stokrát slyšet, jednou vidět! Příjdte i Vy se přesvědčit, že to s výchovou a vzděláním Vašich dětí vážně umíme. Nesídlíme sice v Karolíně, ani nemáme zlaté fasády či kliky, ale máme nejlepší učitele. V kvalitě našich lidí neznáme kompromis, a na tom si stojíme! Budeme se těšit na Vaši […]

    Více informací

Nejnovější videa

Všechna videa