• English

Třídy základní školy

Naše škola otevřela svou první třídu v roce 2016 otevřením 1. ročníku.

Každý následující rok porosteme o další navazující ročník.

Ve školním roce 2018/2019 máme ve škole nové prvňáčky, zkušené druháčky a již „ostřílené“ třeťáky.

Třídy základní školy MONTE

1. TŘÍDA – Mgr. Petra Jelínková, třídní učitelka, Mgr. Marcela Kováčová, učitelka a asistentka, Mgr. Veronika Lusková, učitelka.

2. TŘÍDA – Mgr. Petra Jelínková, třídní učitelka, Mgr. Marcela Kováčová, učitelka a asistentka, Mgr. Veronika Lusková, učitelka.

3. TŘÍDA – Mgr. Petra Jelínková, třídní učitelka, Mgr. Marcela Kováčová, učitelka a asistentka, Mgr. Veronika Lusková, učitelka.

třída

Může vás zajímat


  • VŠE PODSTATNÉ ZA 5 MINUT!

    Jste tady poprvé? Paráda! Připravili jsme pro Vás mikrostránku, která odhalí vše podstatné o naší škole a školce během 5ti minut. Získáte tak informace: jak k dětem a výchově přistupujeme co budou vaše děti umět jak to u nás probíhá nebo co si o nás myslí naši rodiče Až se s námi seznámíte, vrátíte se […]

    Více informací
  • Chcete prohlídku?

    Chcete prohlídku? Nemusíte čekat na DOD! Stokrát slyšet, jednou vidět! Příjdte i Vy se přesvědčit, že to s výchovou a vzděláním Vašich dětí vážně umíme. Nesídlíme sice v Karolíně, ani nemáme zlaté fasády či kliky, ale máme nejlepší učitele. V kvalitě našich lidí neznáme kompromis, a na tom si stojíme! Budeme se těšit na Vaši […]

    Více informací

Nejnovější videa

Všechna videa